خانه / تماس با ما

تماس با ما

پایگاه خبری تحلیلی افق ایلام

زمینه:فرهنگی، اجتماعی

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: غلامرضا میرزائی

سردبیر: رحمان نبوی نژاد

دفتر مرکزی: ایلام خیابان آیت الله طالقانی کوچه اسلامی مجتمع مهر واحد 1

تلفن(084)33382204—–09183437710

آدرس الکترونیکی: ofoghilam93@yahoo.com

افق ایلام/ سرباز دکل /مفتخر است که افق دید و وسعت نظر خودرا هوشیارانه وآگاهانه برهمه فعل وانفعالات در اطراف واکناف مردم جامعه خویش،هرگز نخواهد بست. .با دوربینی تیزبین در چشمان که اصل اصل است از خوبی ها تا تلخی ها و زشتی ها را خواهد دید، و این دیدنی های تماشایی را به اطلاع و آگاهی شما خوبان، بدون هیچ لغزشی خواهد رساند. هر چند نیک می دانید که بر این دیدگاه و دکل، سوز سردی از جوانب می وزد و بوی عطش و گرسنگی نیز از دیگر سوی آن، بی آنکه حفاظش حتی شیشه ای هم داشته باشد ، اما بدانید که سرباز دکل با توکل بر حضرت حق وپشتیبانی ودلگرمی شما مردم که حق دارید سرباز داشته باشید،خواهد زیست.  پایگاه افق ایلام از گرمی وجود شما گرم وازنشاط وشادابی شما به وجد، واز راهنمایی های شما خوبان خرسند وزنده خواهد ماند. پس بیایید از دشت ها و تپه ها وسنگرهایی که در آنها سیاست ما رقم می خورد، اقتصاد ما ریشه می گیرد،فرهنگ وهنر ما ترسیم می شود، نیازهای اجتماعی ماطراحی میگردند، ویااز پناه گاههایی که در آنها رانت خواری رشد می کند، فسادهای مالی و اداری تکوین می یابند،تبعیض تقسیم می شود، و تزویرترویج می گردد، سرباز دکل رامطلع فرمایید. نجوای سرباز دکل این است ” آسوده بخوابید که سرباز دکل بیدار است”

2 دیدگاه

 1. با سلام خدمت شما سخت کوشان عرصه رسانه بهتر است مطالباتان تنوع بیشتری داشته باشد

 2. ابتکار دانشجویان صنعتی شریف برای دانش آموزان کشور/ کلاس های اینترنتی از اول ابتدایی تا دانشگاه
  دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با طراحی استارت آپی اینترنتی زمینه جبران عقب ماندگی های ناشی از تعطیلی های اخیر مدارس کشور را فراهم کردند.
  مدیر پروژه مکات با بیان اینکه تعطیلی های نظام آموزشی دانش آموزان را از لحاظ علمی آسیب پذیر می کند، گفت: تعدادی از دانشجویان دانشگاه های تهران و بالاخص دانشگاه صنعتی شریف تصمیم گرفتند که با استفاده از امکانات موجود، زمینه برگزاری کلاس های آنلاین را فراهم کنند.
  وحید فرامرزی افزود: در شرایط کنونی امکان برگزاری هیچ کلاسی در سطح کشور وجود ندارد و کلاس های خصوصی و کلاس های عمومی مدارس همگی تعطیل هستند، لذا بر آن شدیم که با ایجاد یک استارتاپ اینترنتی، کلاس های دانش آموزان را به صورت آنلاین برگزار کنیم.
  09149814189
  وی با اشاره به اینکه این سیستم به گونه ای طراحی شده که دانش آموزان بتوانند به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند، خاطرنشان کرد: ما تصمیم گرفتیم که با استفاده از شبکه های اجتماعی موجود که در دسترس همگان است، کلاس های تصویری آنلاین برگزار کنیم و پیچیدگی های خاصی را در مجموعه کار به وجود نیاورده ایم.
  این دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف تصریح کرد: آموزش های وزارت آموزش و پرورش در شبکه آموزش نمی توانست نیاز دانش آموزان به کلاس را رفع کند لذا ما کلاس های تک نفره در بستر ارتباط اینترنتی طراحی کرده ایم و امیدواریم که بتوانیم تا برگزاری کلاس های مدارس بخشی از نیاز دانش آموزان و دانشجویان کشور را برطرف کنیم.
  فرامرزی عنوان کرد: این استارتاپ که مکات به معنای مشاوره، کلاس آنلاین و تدریس، نام گرفته است، از اول ابتدایی تا برخی سطوح دانشگاهی را پوشش می دهد و مجوز فعالیت اینترنتی که شامل نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی است را نیز کسب کرده ایم.
  وی در خصوص نحوه استفاده از آموزش های مکات نیز گفت: دانش آموزان یا والدین آنها با مراجعه به سایت mekat.ir بخش رزرو کلاس ها، کلاس مورد نظر با استاد دلخواهشان رزرو می کنند و با ثبت شماره تلفن این امکان را فراهم می سازند که استاد در ساعت مشخص شده با آنها تماس تصویری می گیرد و کیفیت و شکل کلاس نیز دقیقا شبیه کلاس های حضوری خواهد بود.
  مدیر پروژه مکات تاکید کرد: داشتن گوشی هوشمند یا لپ تاپ برای استفاده از این کلاس ها کافی است و شبیه یک تماس تصویری است و امکانات دیگری برای استفاده از کلاس مورد نیاز نیست.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>