خانه / اسلاید / ادعایی تازه در مورد «موسوی مجد، جاسوس محکوم به اعدام»: او هیچگاه استخدام سپاه نبوده

ادعایی تازه در مورد «موسوی مجد، جاسوس محکوم به اعدام»: او هیچگاه استخدام سپاه نبوده

ادعایی تازهبا توجه به شغل پدرش که در سوریه تجارتخانه ای داشته است به صورت نیروی داوطب مردمی با مستشاران نظامی ایران در سوریه همکاری داشته است و به دلیل اعتیادش نتوانسته هیچ گاه استخدام سپاه بشود. به گزارش مشرق، کانال تلگرامی رزنانس با انتشار تصویر جدیدی از جاسوس موساد و سیا مطالب تازه‌ای را منتشر کرده است. چند نکته درباره ی موسوی مجد جاسوس موساد و سیا/ اطلاعات غلط شبکه دولتی انگلیس برای انحراف پرونده و افکار عمومی با توجه به عریان شدن بی بی سی برای حمایت از مهره سیا محمود موسوی‌ مجد چند نکته جدید از پرونده این جاسوس منتشر میشود:
اول) وی هیچگاه استخدام سپاه نبوده است به همین دلیل در دادگاه انقلاب محاکمه شده است و اگر ادعای بی بی سی درست بوده باید در دادگاه نظامی محاکمه میشد. با توجه به شغل پدرش که در سوریه تجارتخانه ای داشته است به صورت نیروی داوطب مردمی با مستشاران نظامی ایران در سوریه همکاری داشته است و به دلیل اعتیادش نتوانسته هیچ گاه استخدام سپاه بشود.
دوم) ایشان از اواسط همکاری با موساد و سازمان سیا در تور پاسداران بدون مرز در نیروی قدس بوده است و در لبنان بازداشت و تحویل ایران میشود که در گزارش بی بی سی به دروغ ادعا شده بود وی در سوریه بازداشت شده است.
سوم) با توجه به اینکه بی بی سی مدارک و تصاویری از وی پخش کرده و با توجه به اینکه اکانت توییتری ای که صدای جاسوس مجد را منتشر کرده است توسط برادرش اداره میشده نیاز است بررسی مجددی از ارتباط احتمالی خانواده مجد با سرویسها مدنظر قرار بگیرد.

درباره‌ی ilam

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>